Me qira

Apartament 1+1, Ish Fusha e Aviacionit (Ap4011565)

Property ID:Ap4011565
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.14-5.jpg
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.14.jpg
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.13-1.jpg
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.14-6.jpg
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.14-3.jpg
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.14-4.jpg
WhatsApp-Image-2022-11-14-at-11.50.14-1.jpg
€ 400 / per muaj
78 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1 në zonën e Ish Fushës së Aviacionit, me siperfaqe totale 78m², organizohet në koridor shperndares, salloni i ndenjes së bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 të një pallati te mir administruar, jepet i mbiluar, i shtruar me pllaka dhe garazh në katin -1.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 5
  • I mobiluar
  • Tualet me dritare
  • Orientim Lindje
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×