Në shitje

Apartament 1+1, Medrese – Rruga “Riza Cerova” (Ap5011287)

Property ID:Ap5011287
Riza-cerova.png
€ 86 500
60 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1, Medrese, Rruga “Riza Cerova” me sipërfaqje totale 59.6m², dhe me sipërfaqe bruto 50.7m², organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit,  dhomë gjumi, tualete me sistem aspirimi dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një ndërtimi të ri i cili përfundon ne 2024.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat në ndërtim
  • Kati 8
  • Aspirator
  • Ballkon
  • Me kontratë Porosie
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×