Në shitje

Apartament 1+1, Qendër – Rruga “Mine Peza” (Ap5011257)

Property ID:Ap5011257
AP.B8-4-pdf.jpg
€ 144 000
77 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1, Qendër, Rruga “Mine Peza”, me sipërfaqe bruto 77.5m² dhe sipërfaqe neto 68.2m² , organizohet në sallonin e ndenjës së bashku me këndin e gatimit, dhomë gjumi,  tualete me sistem aspirimi, ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri në fazën e përfundimit.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri në ndërtim 2022
  • Kati 8 banimi
  • Bosh
  • Me Kontratë Porosie
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×