Me qira

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

Property ID:Ap4011584
WhatsApp-Image-2023-08-05-at-13.38.45.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-05-at-13.38.45-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-05-at-13.38.46-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-05-at-13.38.45-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-05-at-13.38.44-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-05-at-13.38.44.jpg
€ 700 / per muaj
75 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1, ne zonene e Rruges se Kavajës Kompleksi  Square 21, me sipërfaqja totale 75m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 ( fundit) te nderteses me tarrace te izoluar, jepet i mobiluar ne menyre moderne , i shtruar me pllaka, kondicioner.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 9
  • E mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Tualet
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×