Në shitje

Apartament 2+1, 21 Dhjetori – Mozaiku (Ap5021107)

Property ID:Ap5021107
4-77.jpg
5-60.jpg
10-11.jpg
6-50.jpg
1-96.jpg
8-20.jpg
9-13.jpg
€ 126 750
97 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament Dublex 2+1, 21 Dhjetori, pranë Universitetit të Sportit, sipërfaqja totale 97.5m², kati 5-të dhe 6-të, pallat ekzistues, e mobiluar në mënyrë bashkohore, e rikonstruktuar së fundmi, e shtruar me parket. Kati 5-të me sipërfaqe 70m² e organizuar në sallon ndënjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 1 tualet me dritare. Kati 6-të me sipërfaqe 27.5m² open space, me oxhak, 1 tualet me dritare, dalje në verandë të gjelbëruar.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati 5 & 6
  • Mobiluar
  • E rikonstruktuar
  • E shtruar me parket
  • Verandë 70m²
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×