Me qira

Apartament 2+1 , Kopshti Zoologjik – Rruga “Eduard Mano” (Ap4021829)

Property ID:Ap4021829
1-52.jpg
2-50.jpg
2.1.jpg
3-45.jpg
5-34.jpg
6-29.jpg
€ 700 / per muaj
115 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Rruga “Eduard Mano”, me sipërfaqje totale 115m², organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndim e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me  me ajrosje natyrale dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin 3 të një pallati te ri, e mobiluar, eshtruar me parket dhe me pllake dhe kondicioner.Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 3
  • I mobiluar
  • Post parkimi
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×