Në shitje

Apartament 2+1 , Qendër – Eden Park (Ap5021605)

Property ID:Ap5021605
0aadb8a7-6ece-4040-bacb-93d72881f177.jpg
963f436d-e461-4dc7-a6f5-35c8013a3dbc-1.jpg
3f639f72-45d2-4a0c-b6e4-459b19f15fc5.jpg
6e5f67c9-05ce-45d8-8c47-6cea9ffafed9.jpg
4d6dffb2-7285-478a-9a9a-2531ee94ba65.jpg
d01e9d8c-9907-46ae-b171-8ce699ff4aa9.jpg
€ 245 000
120 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, Qendër, pranë Eden Park,  ka sipërfaqe totale 120m², ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues të rikonstruktuar. Apartamenti organizohet në sallonin i ndenjes, kendin e gatimit të veçuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ajrosje natyrale dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. Tarraca e apartamentit është e investuar, e shtruar me pllaka dhe mund të shfrytëzohet nga banorët. Ky apartament është një mundësi shumë e mirë investimi, jep akses nga rruga kryesore dhe është termoizoluar.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati 4
  • I mobiluar
  • 2 dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Hipotekë
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990092

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×