Me qira

Apartament 2+1, Qendër – Rruga Bardhok Biba (Ap4021649)

Property ID:Ap4021649
1-15.jpg
3-16.jpg
2-18-1.jpg
5-1-1-1.jpg
5-4-1.jpg
5-3-1.jpg
4-13.jpg
5-2-1.jpg
€ 700 / per muaj
96 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1, në Zonën e Qendrës, Rruga Bardhok Biba, pranë Hotel ”Arbër”, me sipërfaqje totale 96m², organizohet në koridor shpërndarës, Salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi njëra me garderobë amerikane, dhe tualet me sistem aspirimi.Apartamenti ndodhett në katin e 1 të një ndërtese ekzistuese, e rikonstruktuar totalisht me sistemet elektrike dhe hidraulike të reja, me pajisje incaso, i shtruar me parket druri, dritare triplex dhe kondicioner inverter.

Karakteristika & Pajisje
  • Kati 1
  • E mobiluar
  • E shtruar me parket
  • Me kondicioner
  • Me post parkimi me qepen.
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×