Në shitje

Apartament 2+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Ap5021683)

Property ID:Ap5021683
Jepet-me-Qera-Apartament-21-Adresa-Selvia-Rruga-Siri-Kodra-500€-në-muaj-2023-02-09T123728.664.jpg
kodra11.jpg
€ 134 000
104 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, Residenca Kodra e Diellit 2, me sipërfaqe totale 104.56m² dhe me sipërfaqe neto 87.86m², organizohet në koridor hyrës, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit,  2 dhoma gjumi, 2 tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine ne fazen përfundimtare. Apartamenti ndodhet ne Obiektin 1 me orientim Jug — Perendim.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 3
  • bosh
  • Ballkon
  • Ne fazen perfundimtare
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×