Me qira

Apartament 2+1, Rruga “Ferit Xhajko” – Tirana Bank (Ap4021830)

Property ID:Ap4021830
1.jpeg
3.jpeg
2.jpeg
4.jpeg
€ 310 / per muaj
93 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, Rruga “Ferit Xhajko”, pranë Tiran Bank, me sipërfaqe totale 93m², Apartamenti ndodhet në një pallat te 2004 pa ashensor në katin e 3 -të të banimit. Organizohet në koridor hyres, sallonin e ndenjes me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete me dritare dhe ballkon. Apartamenti jepet bosh.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri pa ashensor
  • Kati 3 banimi
  • Bosh
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • Hipoteke
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×