Në shitje

Apartament 2+1, Yzberisht – Rruga “3 Dëshmorët” (Ap5021556)

Property ID:Ap5021556
1-59-1.jpg
2-58.jpg
3-51.jpg
4-53.jpg
5-41.jpg
6-34.jpg
7-22.jpg
€ 78 000
80 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, Yzberisht, Rruag “3 Dëshmorët” pranë KMY, me sipërfaqe totale 80m² dhe me sipërfaqe neto 71m². Organizohet në koridor shpërndarës, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit dhe një ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me ashensor të ndërtuar në 2016. Disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor. Me orientim Lindje.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Pallat i vitit 2016
  • Kati 2
  • E mobiluar / Bosh
  • 2 Dhoma gjumi
  • Tualet
  • Me Hipotekë
  • Orientim Lindje
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×