Me qira

Apartament 3+1, Rruga “Mine Peza” – Prokuroria (Ap4031164)

Property ID:Ap4031164
2-43.jpg
1-41.jpg
3-35.jpg
4-29.jpg
5-25.jpg
6-21.jpg
7-14.jpg
€ 700 / per muaj
100 Sq Ft
3 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 3+1, Rruga “Mine Peza”, pranë Prokurorise, me sipërfaqe totale 100m², organizohet në sallonin e ndenjes, këndi  gatimi me vete,  3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe  ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të banimit të një pallati me ashensor ,i mobiluar, i shtruar me pllaka dhe kondicioner.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 6
  • E mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Me hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×