Në shitje

Tokë/Truall , Vorë (TT505008)

Property ID:TT505008
Per-toka.jpg
€ 80 000
8 000 Sq Ft
Pershkrimi

Shitet tokë, në Vorë, sipërfaqja totale 8000m².  Toka pozicionohet pranë rrugës dhe mund të shfrytëzohet për ndërtim vilash banimi ose vila turistike në mes të natyrës dhe qetësisë që ofron ajo zonë! Dokumentacion i rregullt hipotekor, Arë.

Karakteristika & Pajisje
  • 8000m²
  • Me hipotekë
  • Zonë në zhvillim
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990092

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×