Në shitje

Vilë Individuale, Green Coast – Palasë (Vi506007)

Property ID:Vi506007
green.png
green-1.png
green-2.png
5-maji.png
green-3.png
€ 560 000
290 Sq Ft
3 Bedrooms3 Bathrooms2 Garages
Pershkrimi

Disponojme Vilë super luksoze për shitje në Kompleksin më të ri të pozicionuar te Greean Coast Resort në Dhermi, Palasë.
Organizimi i sipërfaqes prej 298.12m² behet si më poshtë:

 • Sipërfaqe totale Parcele 298.12m²
 • Sipërfaqe Ndertimi 151.42m²
 • Sipërfaqe Verandë 9.23m²
 • Sipërfaqe Parkimi 37.41m²

Vendodhja e saj i jep vlerë dhe mundëson akses nga pikat më strategjike të bregdetit. Kompleksi ofron privatësi, qetësi gjelbërim e cdo gjë tjetër për të qenë elitë.

Karakteristika & Pajisje
 • Vilë 2 kateshe
 • Bosh
 • Sipërfaqe fizike 151m²
 • Sipërfaqe Parcele 298.12m²
 • Kompleks i ri në ndertim
 • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

 • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€350në muaj

Apartament 2+1, Rruga “5 Maji” – Concord Center (Ap4021840)

96 Sip m2
21
Zyrë 
€450në muaj

Zyrë, Myslym Shyri – Alb Market (Zy4020655)

55 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×