Në shitje

Vilë, Vorë (Vi506037)

Property ID:Vi506037
Shitet-shtepia-vile-e-projektuar-per-6-1-kat-okazion-1.jpg
€ 1 500 000
500 Sq Ft
4 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Vilë, Vorë, vilë 2 katëshe, sipërfaqja totale 500m², me Hipotekë. Kati i parë me sipërfaqe totale 240 m², ku me sipërfaqe 170 m² është ambjent komercial që ofron shërbim Bar-Kafe, dhe një apartament i organizuar në sallon, dhomë gjumi, tualet. Kati 2 me sipërfaqe totale 260m², e shtruar me pllaka, 4 dhoma gjumi, 2 sallonë, 2 tualete, 2 ballkone. Ambjenti shitet i mobiluar. Vila është ndërtuar mbi një trual me sipërfaqe totale 1.000 m².

Karakteristika & Pajisje
  • Vilë 2 kate
  • 4 Dhoma gjumi
  • E mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×