Me qira

Zyrë, Ish Parku – Rruga Ndre Mjeda (Zy4020654)

Property ID:Zy4020654
1-61.jpg
2-59.jpg
3-54.jpg
4-45.jpg
5-41.jpg
€ 450 / per muaj
60 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Komercial Zyrë, pozicionuar ne zonen e 21 Dhjetorit, Rruga “Ndre Mjeda”, sipërfaqja totale 60m²,organizohet ne koridor shperndares, 2 ambiente dhe tualet. Ambienti sapo eshte rikonstruktuar, ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese ekzistuese.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati 2
  • Pllake
  • Bosh
  • Sapo rikonstruktuar
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×