Në shitje

Zyrë, Rruga Elbasanit (Zy502006)

Property ID:Zy502006
logo2.1.jpg
€ 30 000
54 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet ambjent komercial,  zyrë, Rruga Elbasanit, pranë Shkollës se Baletit, sipërfaqja totale 54m², kati -1, pallat i ri, e rikonstruktuar totalisht, tualet, bosh. E përshtatshme për zyrë, market, parukeri, dhe biznese te ndryshme.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati -1
  • Bosh
  • E Rikonstruktuar
  • tualet
  • Fasadë Xhami
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : ISEA

  • 0682990092

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×