Në shitje

Zyrë, Sheshi Willson (Zy502044)

Property ID:Zy502044
918d2f14-3d66-4696-9074-bdc5a79f0dd6.jpg
474d505b-a6db-46a2-b476-2f95707ebc91.jpg
87da10e3-4e52-48ab-9a75-4d64b90dd92b.jpg
77c1a6e6-ecfb-41fc-8ac5-63f18f746065-1.jpg
3a080701-a528-4533-95d9-4dd34397a76a.jpg
€ 360 000
180 Sq Ft
6 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Komercial Zyrë, Sheshi Willson, Me Hipotekë, E Rivlerësuar, sipërfaqja totale 180m², kati 3, pallat i ri, bosh, e shtruar me parket, kënd gatimi më vete, tualet, kondicioner. Ambienti organizohet në holl të madh dhe 5 zyra të vogla. Mundësi shumë e mirë për reklamim, fasadë xhami, në rrugë kryesore.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 3
  • Fasadë xhami
  • Bosh
  • Organizohet në 6 ambiente
  • Rrugë kryesore
  • E shtruar me parket
  • Me Hipotekë
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€600në muaj

Apartament 2+1, Bllok (Ap4021378)

130 Sip m2
21
Apartament 
€750në muaj

Apartament 1+1, Komuna e Parisit – Kika 2 (Ap4011557)

75 Sip m2
11
Apartament 
€600në muaj

Zyre, Ish Parku – Kompleksi Star (Zy4020672)

80 Sip m2
1
Style switcher RESET
Color scheme
×