Me qira

Ambient Biznesi, Bllok – Rruga “Nikolla Tupe” (Zy4020662)

Property ID:Zy4020662
logo2.1.jpg
€ 1 200 / per muaj
134 Sq Ft
3 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambient Biznesi, ne zonen e Bllokut Rruga “Nikolla Tupe”, sipërfaqja totale 134m² dhe me siperfaqe neto 120m², pallat i ri me ashensor, kati 1 mbi dyqane, bosh 3 ambiente, e shtruar me parket, kondicioner, tualet me sistem aspirimi. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore me mundesi shum te mire reklamimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 1 mbi dyqane
  • Bosh
  • E shtruar me parket
  • Buze rruge
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×