Me qira

Apartament 1+1, Bllok – Rruga Perlat Rexhepi (Ap401126)

Property ID:Ap401126
WhatsApp-Image-2024-01-21-at-11.15.12.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-21-at-11.15.12-9.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-21-at-11.15.13.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-21-at-11.15.12-7.jpeg
€ 800 / per muaj
72 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1, ne zonen e Bllokut, Rruga “Perlat Rexhepi”, me sipërfaqje neto 72m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhome gjum tualet me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese me ashensor, jepet i mobiluar, i shtruar me pllaka dhe kondicioner.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 2
  • I mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Tualet
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×