Me qira

Apartament 1+1 , Liqeni i Thatë (Ap4011593)

Property ID:Ap4011593
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-13.23.00-6.jpg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-13.23.01-2.jpg
WhatsApp-Image-2024-01-08-at-13.23.00-1.jpg
€ 500 / per muaj
75 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1, ne zonen e Liqenit te Thate një zonë e Qetë, larg smogut dhe zhurmave. Apartamenti ka sipërfaqe totale 75m², organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit,  dhome gjumi, tualet dhe  ballkon qe ofrojnë një pamje shume të bukur. Apartamenti ndodhet në  katin e 4-të të një  pallat të ri me ashensor dhe të mirë administruar. Apartamenti jepet i mobiluar në mënyrë bashkohere deri në detaje, e shtuar me pllaka, me sistem kondicionimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Me ashensor
  • E mobiluar
  • Ballkon
  • Pamje e gjelbër
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×