Me qira

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës – Delijorgji (Ap4011594)

Property ID:Ap4011594
1-41.jpg
2.1.jpg
2-43.jpg
3-35.jpg
5-25.jpg
€ 550 / per muaj
60 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Komplksi “Deliorgji”, me sipërfaqe totale 60m² , organizohet në koridor hyres, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit , dhome gjumi, tualete me aspirim dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit, jepet i mobiluar, i shtruar me pllaka dhe kondicioner.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 2 banimi
  • E mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×