Me qira

Apartament 2+1, Don Bosko – pranë Fiore Di Bosko (Ap4021858)

Property ID:Zy4020567
WhatsApp-Image-2023-12-22-at-18.47.46-4.jpg
WhatsApp-Image-2023-12-22-at-18.47.46-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-12-22-at-18.47.46.jpg
WhatsApp-Image-2023-12-22-at-18.47.46-3.jpg
WhatsApp-Image-2023-12-22-at-18.47.46-1.jpg
€ 600 / per muaj
98 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1, në Zonen e Don Boskos, prane kompleksit Fiore Di Bosko, me sipërfaqje totale 98.7m², organizohet ne koridor hyres,  salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me sistem aspirimi dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te , pallat i ri me ashensor, jepet i mobiluar i shtruar me parket. Ne cmim Perfshihet dhe nje post parkimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 7
  • E mobiluar
  • E shtruar me parket
  • 2 Tualete
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×