Në shitje

Apartament 2+1, Ish Fusha e Aviacionit (Ap5021730)

Property ID:Ap5021730
WhatsApp-Image-2024-03-26-at-14.37.50.jpg
WhatsApp-Image-2024-03-26-at-14.37.50-2.jpg
WhatsApp-Image-2024-03-26-at-14.37.50-3.jpg
WhatsApp-Image-2024-03-26-at-14.37.50-1.jpg
WhatsApp-Image-2024-03-26-at-14.37.50-4.jpg
€ 127 000
83 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 në zonën e Ish Fushës së Aviacionit, me siperfaqe totale 83m² dhe me siperfaqe neto 72m², organizohet në koridor shperndares, salloni i ndenjes së bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit të një pallati te mire administruar, jepet i mbiluar, i shtruar me pllaka, orientimJug – Perendim.Me dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri
  • Kati 3
  • I mobiluar
  • Tualet me aspirator
  • Orientim Jug – Perendim
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×