Me qira

Apartament 2+1 , Komuna e Parisit, Pasticeri Nefeli (Ap402116)

Property ID:Ap402116
1-41.jpg
2-43.jpg
3-35.jpg
4-29.jpg
€ 700 / per muaj
100 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Komunes se Parisit, Pasticeri “Nefeli” me sipërfaqje totale 100m²,organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katine  2 te nje ndertese me ashensor.Hyrja eshte ne fazen perfundimtare te rikostruksionit.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë e re
  • Kati 3
  • E mobiluar totalisht
  • Ndricim natyral
  • Termoizolim
  • Tualet
  • Orientim me diell
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×