Me qira

Apartament 2+1, Qendër – Toptani (Ap4021860)

Property ID:Ap4021860
2-43.jpg
WhatsApp-Image-2024-03-15-at-13.12.56-2.jpg
4.jpeg
5.jpeg
6.jpeg
7.jpeg
8.jpeg
9-1.jpg
10.jpeg
€ 1 000 / per muaj
100 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1+2, Qendër, pranë Toptani Center, sipërfaqe totale 100m², organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballok. Apartamenti eshte i shtruar me parket, i mobiluar, sistem qendror ngrofje dhe ftofje. Ndodhet ne katin e 5 te nje ndertese te re me ashensor, orientim perendim.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 5
  • I mobiluar
  • Sistem qendror
  • Organizohet në 3 ambiente
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×