Me qira

Apartament 2+1, Rruga Asim Vokshi (Ap4021468)

Property ID:Ap4021468
0fa086fc-8f70-43c5-913c-116cafe888c6.jpg
c92d7ae2-56f2-4da2-bb26-a5368dff4bf9.jpg
3a147a3c-f614-4391-91ed-f4ff031fdb16.jpg
6ba6725d-7868-4814-aae5-e3a87e811422.jpg
€ 600 / per muaj
120 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1, ne Kompleksin “Panorama”,me  sipërfaqje totale 120m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande 40m². Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese me ashensor, jepet bosh, i shtruar me parket.I pershttshem per zyre ose per banim.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 6
  • Në proces arredimi me arkitekt
  • E shtruar me parket druri
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • 2 Tualete
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×