Në shitje

Apartament 2+1, Stacioni i Trenit – Residenca Oberon (Ap5021725)

Property ID:Ap5011725
WhatsApp-Image-2023-09-18-at-1.28.31-PM.jpg
€ 150 000
79 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1,ne zonen e Stacionit të Trenit Residenca Oberon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 79.1m² dhe me sipërfaqe neto 66.37m².Organizohet ne koridor shperndares, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet.Ndodhet ne katin e 2 te banimit, me orintim Veri. Pallati eshte ne fazenen e ndertimit.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 2 banimi
  • Ne ndertim
  • Ballkon
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€550në muaj

Apartament 2+1, Selvia – Gjimnazi “Partizani” (Ap4021575)

100 Sip m2
22
Apartament 
€550në muaj

Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198)

105 Sip m2
32
Style switcher RESET
Color scheme
×