Në shitje

Apartament 3+1, Sauk – Kompleksi ”The Touch Of the Sun” (Ap5031120)

Property ID:Ap5031120
861d763a-3e48-446e-aae3-0e831c3c3506.jpg
5ce2219d-a4ae-4a46-a903-14e876874193.jpg
cb06d3d8-6ee7-44c0-aab4-7ec2acad1e6d.jpg
4999889f-d316-4dfd-a70c-60b6c4fd761c.jpg
71d39dad-9ec8-426d-8138-dddfc20b07be.jpg
676a2c47-2504-4d11-ba49-eb337c947e25.jpg
0e6d369d-bb5c-43cc-8631-b9c7ccb7f068.jpg
9cdc5970-50e9-453c-914a-625b8b07eeb2.jpg
e0a1c313-85d0-43f5-beb2-2106b313a528.jpg
633a6b79-dfa5-419f-b404-507b6e136e51.jpg
a2c9f4b8-e73f-42ab-a432-2f6d1f08df3a.jpg
ed68b5b2-f000-471b-84f2-390535934693.jpg
8816c19d-7705-44a1-bff0-768f0f8fbe47.jpg
06f90374-1538-4104-8a27-f1c7daecbabc.jpg
c38bfabd-244a-4b24-a882-6fed8bbcfd1d.jpg
8286315e-6146-44e3-9511-93e2b45d44fc.jpg
€ 420 000
184 Sq Ft
3 Bedrooms2 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Shitet Apartament 3+1, Sauk, Kompleksi ”The Touch of the Sun”, sipërfaqja totale 184m², sipërfaqja e brendshme 164.3m², me Hipotekë dhe Rivlerësim, pallat i ri i vitit 2012, me ashensor, kati 1, e mobiluar, e shtruar me parket, kënd gatimi më vete, 3 tualete me dritare dhe sistem aspirimi, me depo, me kondicioner në çdo ambient, me verandë 80m², Orientimi Perëndim, zonë me facilitete të ndryshme.

Përfshihet një post parkimi.

Karakteristika & Pajisje
 • Pallat i Ri me Ashensor i vitit 2012
 • Kati 1
 • Me Hipotekë dhe Rivlerësim
 • E mobiluar
 • E shtruar me parket
 • Me kondicioner në çdo ambient
 • 3 Tualete me dritare dhe sistem aspirimi
 • Verandë 80m²
 • Orientimi Perëndim
 • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

 • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€400në muaj

Apartament 1+1, Rruga Fortuzi (Ap4011421)

56 Sip m2
11
Zyrë 
€400në muaj

Zyre, Rruga e Kavajës – 21 Dhjetori (Ap501175)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€600në muaj

Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja (Ap4021398)

104 Sip m2
22
Style switcher RESET
Color scheme
×