Me qira

Golden Dublex , Qendër

7e01ba2d-21dd-4665-9882-23686c5fbdf0.jpg
4b1f635c-2cfb-470b-97fb-ed5c64600913.jpg
975f99c2-e839-42f3-b78d-1cc4aba1f00b.jpg
e5fc7e16-8b94-4f59-95b2-e071d6e1b1aa.jpg
54efc7a5-4d0d-4676-afa3-f6622fab4bec.jpg
651aa7c6-361c-4061-af22-ab7b86bdbae7.jpg
082b16f4-1c65-4c67-aa9d-1e57113742ca.jpg
Lek 5 000 / per dite
125 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me Qira Ditore Apartament Dublex 2+1. Gjendet në katin e katërt dhe të pestë të një pallati ekzistues, i cili ndodhet në zemër të kryeqytetit. Ambienti ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode afatshkurtër.

Në apartament akomodohen 5-6 persona maksimalisht.

Ambienti i gatimit ofron kuzhinë të kompletuar me enët e kuzhinës dhe mjetet e nevojshme për gatim.

Në ambientin kryesor, kati i parë, ndodhet këndi, në të cilin mund të flenë deri në dy persona, kuzhina e veçuar dhe një tualet.

Kati i dytë organizohet në 2 dhoma gjumi dhe një tualet. Në njërën nga dhomat e gjumit ka krevat dopio, ndërsa në dhomën tjetër dy krevate tek

Ka një ballkon të vogël  për cigaren me pamje nga rruga kryesore.

Apartamenti disponon Wi-Fi dhe Smart TV.

*Në çmim NUK përfshihet parkimi. Mund të parkoni perballë apartamentit, në parkim privat.

*Ju lutemi mos bëni zhurmë aq sa të shqetësohen banorët e tjerë.

*Dëmtimet e apartamentit paguhen nga ju.

*Nuk lejohen më shumë persona nga sa keni rezervuar.

Karakteristika & Pajisje
 • Check-In 15:00
 • Check-Out 11:00
  • Për 3-4 persona – 6000 lekë
  • Për 5-6 persona – 7000 lekë
  Vendndodhja e prones

  Isea Daily Rental

  • 0682990092

  Prona të ngjashme

  Apartament 
  €700në muaj

  Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

  140 Sip m2
  32
  Apartament 
  €700në muaj

  Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

  75 Sip m2
  11
  Zyrë 
  €900në muaj

  Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

  85 Sip m2
  41
  Style switcher RESET
  Color scheme
  ×