Me qira

Magazinë, Vorë – Rruga “Hekurudha” (Ma4040103)

Property ID:Ma4040103
vore.png
€ 2 000 / per muaj
1 850 Sq Ft
2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Magazinë, në zonën e Vorës, Rruga “Hekurudha” me sipërfaqja totale 1850m², nga ku 1350m² është ndërtesa dhe 500m² oborr i shfrytëzueshem. Kati përdhe i ndarë në hapsira, nga ku dhe zyra dhe tualete. I aksesueshem nga rruga.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë
  • Kati përdhe
  • Bosh
  • Kati i dyte karabina
  • Open space
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×