Me qira

Lovely Studio , Qendër

WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.48.jpeg
WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.36.jpeg
WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.37.jpeg
WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.37-2.jpeg
WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.37-1.jpeg
WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.48-1.jpeg
WhatsApp-Image-2022-10-15-at-17.58.47.jpeg
Lek 4 000 / per dite
40 Sq Ft
1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me Qira Ditore Studio-Apartament. Gjendet në katin e tretë të një pallati ekzistues, i cili ndodhet në zemër të kryeqytetit. Ambienti ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode afatshkurtër.

Në apartament akomodohen 2-3 persona maksimalisht.

Ambienti i gatimit ofron kuzhinë të kompletuar me enët e kuzhinës dhe mjetet e nevojshme për gatim.

Në ambientin kryesor ndodhet këndi dhe krevati dopio. Sipas nevojës këndin mund ta hapni dhe ta përdorni për fjetje.

Ballkoni është pjesa më interesante. Ka pamjen nga rruga kryesore, pra, nga Sheshi “Skëndërbej”

Apartamenti disponon Wi-Fi dhe Smart TV.

*Nuk përfshihet në çmim parkimi. Mund të parkoni te sheshi ose ne parkimet private afër apartamentit.

Karakteristika & Pajisje
 • Check-In 13:00
  • Check Out 11:00
  Vendndodhja e prones

  Isea Daily Rental

  • 0682990092

  Prona të ngjashme

  Apartament 
  €700në muaj

  Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

  140 Sip m2
  32
  Apartament 
  €700në muaj

  Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

  75 Sip m2
  11
  Zyrë 
  €900në muaj

  Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

  85 Sip m2
  41
  Style switcher RESET
  Color scheme
  ×