Me qira

Apartament 1+1, Rruga Fortuzi (Zy4020195)

Property ID:Zy4020195
1-40.jpg
2.1.jpg
3-34.jpg
2-42.jpg
€ 450 / per muaj
60 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1, Rruga Fortuzi, vije e dyte, sipërfaqja totale 60m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi, tualet dhe verande, kati 2 me hyrje me vete,godinë 2 katëshe. Apartamenti eshte ne faze rikonstuksioni, jepet me qera i mobiluar,parashikohet te prefundoj ne fund te nentorit.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë e re
  • Kati 2
  • Mobilohet
  • Organizohet në 2 ambjente
  • Tualet
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×