Në shitje

Apartament 2+1, Astir – Bulevardi i Kasharit (Ap5021732)

Property ID:Ap5021732
1-41-5.jpg
2-43-5.jpg
3-35-5.jpg
6-21-3.jpg
5-25-5.jpg
7-14-2.jpg
€ 125 000
97 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, ne Zonen e Astirit Bulevardi i Kasharit, sipërfaqe totale 97 m² dhe me sipërfaqe neto 88m², organizohet ne koridor hyres salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe Ballkon i mbyllur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi me ashensor. Me dokumentacion te rregullt Hipotekor mundesi Kreditimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 5
  • E mobiluar
  • Mundesi Kreditimi
  • Ballkon
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×