Me qira

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

Property ID:Zy4020676
1.1-1.jpg
1-41-3.jpg
2-43-3.jpg
4-29-3.jpg
3-35-3.jpg
5-25-3.jpg
€ 900 / per muaj
85 Sq Ft
4 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera ambjent Zyre, pozicionuar ne Rrugen “Myslym Shyri”, pranë Santa Bar, me sipërfaqja totale 85m², e organizuar në 4 ambjente, nje verand dhe tualet. Zyra eshte ne proces te shtrimit me parket dhe vendosjes se kondicionereve. Zyra pozicionohet ne katin e 3 te nje ndertese egzistuese, me pamje nga rruga kryesore.

Karakteristika & Pajisje
  • Kati 3 pallat ekzistues
  • Bosh
  • Kondicioner
  • 4 Ambjente
  • Ballkon
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: ISEA

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×