Me qira

Dyqan, Rruga e Durrësit – Ambasada Polake (Dy4030462)

Property ID:Dy4030462
1-7-3.jpg
1-8-3.jpg
1-3-5.jpg
1-9-2.jpg
1-5-4.jpg
1-10-2.jpg
1-1-5.jpg
1-6-3.jpg
€ 1 000 / per muaj
150 Sq Ft
2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Ambjent Komercial Dyqan, Rruga e Durrësit, pranë Ambasadës Polake, sipërfaqja totale 150m², Dublex, kati përdhe  dhe -1, pallat ekzistues, totalisht e rikonstruktuar, e mobiluar si Qëndër Estetike, e shtruar me pllaka, kondicioner, tualet. Një mundësi shumë e mirë për investim, pranë rrugës kryesore.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati përdhe dhe -1
  • E mobiluar si Qëndër Estetike
  • Totalisht e rikonstruktuar
  • Dublex
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×