Me qira

Godinë me 3 Kate – Mjull Bathore (Vi406071)

Property ID:Vi406071
WhatsApp-Image-2023-06-12-at-14.24.14.jpg
WhatsApp-Image-2023-06-12-at-13.41.00.jpg
WhatsApp-Image-2023-06-12-at-13.40.59.jpg
WhatsApp-Image-2023-06-12-at-13.40.59-1.jpg
€ 1 700 / per muaj
500 Sq Ft
7 Bedrooms4 Bathrooms2 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera Vilë me 3-kate, Mjull Bathore

Vila ka një sipërfaqe totale prej 500m² ndertim dhe 200m² oborr rrethues.

Vila ështe e ndarë në 3 kate,
kati i parë është organizuar në sallon ndenje,  kendi i gatimit dhomë gjumi dhe 1 tualet.
Kati i 2 dhe i 3-të janë të organizuar ne 3 dhoma gjumi , tualete dhe 2 ballkone secila.
Godina jepet bosh e shtruar me pllaka dhe me parket.

Karakteristika & Pajisje
  • Vilë 3-katëshe
  • Bosh
  • Oxhak
  • Oborr 200m²
  • Sistem kamerash
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×