Me qira

Magazinë, Autostrada, Prane QTU-se (Ma4040105)

Property ID:Ma4040105
WhatsApp-Image-2023-10-21-at-17.52.16.jpg
€ 6 800 / per muaj
1 700 Sq Ft
7 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Magazinë, Autostrada prane QTU-se, sipërfaqja totale 1400m²,  dhe siperfaqe zyre 300m², kati 1 i nje godine, disponon ashensor per mallra, eshte open space, oborr i shfrytezueshem.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë e Re
  • 3.2 metra e lartë
  • Bosh
  • Open space
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×