Me qira

Restorant , Shallvaret – La Voglia (Dy4030713)

Property ID:Dy4030713
d4d03a1b-76cb-45c2-9421-6a3ca4acdc69.jpg
019e0c14-8bad-439d-adc7-64e611652e44.jpg
1e854ad9-2fa9-4ee9-ad6b-849da1703be1.jpg
924086a2-c36d-4551-a672-7e5c4557b330.jpg
34d87162-6938-4723-9624-3700046d2316.jpg
283be591-0fd3-4251-8154-53e24a61e47a.jpg
€ 1 500 / per muaj
142 Sq Ft
2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera  Ambient Komercial, Restorant, Shallvaret, pranë La Voglias, sipërfaqja totale 142.5m², kati përdhe me disa këmbë shkallë. Ndodhet në një godinë 2 katëshe, e investuar totalisht, e shtruar me parket, 2 tualete me sistem aspirimi. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi, ndodhet pranë rrugës kryesore dhe ka fasadë xhami.

Në çmim përfshihet dhe Tatim-Burimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë ekzistuese
  • Kati përdhe
  • E inestuar për restorant
  • E rikonstruktuar
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990092

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×