Në shitje

Apartament 1+1, 21 Dhjetori – Prane Mozaikut (Ap5011323)

Property ID:Ap5011323
2-43-4.jpg
1-41-4.jpg
3-35-4.jpg
4-29-4.jpg
5-25-4.jpg
6-21-2.jpg
€ 108 000
57 Sq Ft
1 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1, ne zonen e 21 Dhjetorit, pranë Mozaikut,me sipërfaqja totale 57m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndesnjes , kendi i gatimit me vete, dhame gjumi, tualet  dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje ndertese egzistuese. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat Ekzistues
  • Kati 1
  • E shtruar me parket
  • E mobiluar
  • Me ballkon
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×