Me qira

Apartament 2+1, Air Albania – Ambasador 3 (Ap4021820)

Property ID:Ap4021820
1-31.jpg
2-31.jpg
3-20.jpg
3-20.jpg
4-16.jpg
5-15.jpg
7-7.jpg
6-10.jpg
9.jpg
8.jpg
10.jpg
9.jpg
€ 2 000 / per muaj
120 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, Stadiumi “Air Albania” tek Amabsador 3, me sipërfaqje totale 120m², organizohet në koridor hyrës salloni i ndenjes së bashku mne këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me sistem aspirim, lavanderi më vete dhe 3 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 13, jepet i mobiluar ne menyre moderne i shtruar me parket cilesor, pajisje incaso, sistem chiller. Oeientim Jug – Perendim. Ofrohet dhe nje post parkimi në katin -4.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë e re
  • Kati 13
  • E mobiluar në mënyrë moderne
  • E shtruar me parket
  • Sistem chiller
  • Pamje fantastike nga Tirana
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×