Në shitje

Apartament 3+1, Brryli – Ministria e Jashtme (Ap5021724)

Property ID:Ap5021724
1-57-5.jpg
2-47-5.jpg
3-36-5.jpg
4-30-5.jpg
5-25-5.jpg
6-21-5.jpg
€ 250 000
143 Sq Ft
3 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 3+1 pozicionuar ne Zonen e Brrylit , pranë Ministrise së Jashtme. Me sipërfaqe totale 143m² dhe me siperfaqe neto 135m², organizohet ne koridor hyres, salloni se bashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje ndertese me ashensor. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i Ri
  • Kati 5
  • Bosh
  • Tualet
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • Mundësi Reklamimi
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€550në muaj

Apartament 2+1, Selvia – Gjimnazi “Partizani” (Ap4021575)

100 Sip m2
22
Apartament 
€550në muaj

Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198)

105 Sip m2
32
Style switcher RESET
Color scheme
×