Me qira

Apartament 2+1, Qendër – 9 Katëshet (Ap4021835)

Property ID:Ap4021835
1-58.jpg
2-56.jpg
3-51.jpg
4-43.jpg
5-39.jpg
€ 800 / per muaj
80 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1, Qendër, pranë 9 Katëshet Kafe “Europa”, sipërfaqja totale 80m², organizohet në koridor shpërndarës, sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 të nje ndertese ekzistuese, është rikonsrtuktuar totalisht me sistemet hidraulike dhe elektrike të reja, e shtruar me parket.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati  3
  • Totalish e mobiluar
  • E rikonstruktuar
  • E shtruar me parket
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×