Në shitje

Apartament 2+1, Rruga “Xhanfize Keko”- “Porcelan 3” (Ap502111)

Property ID:Ap502111
Kle-k5.jpg
€ 114 000
100 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, Rruga “Xhanfize Keko”, Kompleksi “Porcelan 3”, me sipërfaqe totale 99.12m² dhe me sipërfaqe neto 87.03², organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe  ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 5, orientim Lindje Jug. Komplesi eshte ne faze Karabinaje.

 

Karakteristika & Pajisje
  • Kompleks i ri ne ndertim
  • Godina 1
  • Ballkon
  • Bosh
  • Perfundon ne 2024
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×