Në shitje

Apartament 2+1, Rruga “Xhanfize Keko”- “Porcelan 3” (Ap5021686)

Property ID:Ap5021686
al-ing-konstruksion-projekt-porcelan-3.jpg
WhatsApp-Image-2023-02-09-at-2.00.11-PM.jpeg
€ 151 000
116 Sq Ft
2 Bedrooms1 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, Rruga “Xhanfize Keko”, Kompleksi “Porcelan 3”, me sipërfaqe totale 116.21m² dhe me sipërfaqe neto 97.37m², organizohet në koridor hyres, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet me sistem aspirimi dhe  ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 7, orientim Perendim.

Apartamentet ndodhet në një nga komplekset me të reja me nje arkitekture moderne dhe bashkekohore
Kjo residence me cilesi te larte ndertimi ofron facalitete jetesore si bare, restorante, supermarkete, pishina, ambjente per femije etj per te gjithe banoret e saj.

Karakteristika & Pajisje
  • Kompleks i ri ne ndertim
  • Godina 1
  • Ballkon
  • Bosh
  • Perfundon ne 2024
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€550në muaj

Apartament 2+1, Selvia – Gjimnazi “Partizani” (Ap4021575)

100 Sip m2
22
Apartament 
€550në muaj

Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198)

105 Sip m2
32
Style switcher RESET
Color scheme
×