Me qira

Apartament 2+1, Sauk – Thouch of The Sun Residence (Ap4021852)

Property ID:Ap4021852
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.45-3.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.45-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.45-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.45.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.44-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.44-1.jpg
WhatsApp-Image-2023-08-28-at-18.26.44.jpg
€ 1 500 / per muaj
196 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1, Sauk, Touch of the Sun Residence, me  sipërfaqje totale 196m², organizohet ne koridor hyres, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti jepet i mobiluar i shtruar me parket.

Karakteristika & Pajisje
  • Godinë
  • Kati 3
  • E mobiluar
  • Zone rezidenciale
  • E shtruar me pllaka
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×