Në shitje

Apartament 2+1, Selite – Rruga “Leka i Madh (Ap5021729)

Property ID:Ap5021729
Jepet-me-Qera-Apartament-21-Adresa-Selvia-Rruga-Siri-Kodra-500E-ne-muaj-2023-12-13T153231.939.jpg
€ 139 100
107 Sq Ft
2 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1, ne zonen e Selites, Rruga “Leka i Madh”,me  sipërfaqje totale 107.18m² dhe siperfaqe neto 95.06m², organizohet në koridor shpërndarës, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete me sistem aspirimi dhe ballkon.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat i ri me ashensor
  • Kati 3&4
  • Pallat ne perfundim
  • Me ballkon
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×