Me qira

Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198)

Property ID:Ap403198
1-41-2.jpg
2-43-2.jpg
3-35-2.jpg
4-29-1.jpg
5-25-1.jpg
6-21.jpg
8-7.jpg
7-14.jpg
9-1.jpg
€ 550 / per muaj
105 Sq Ft
3 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 3+1, Qendër, Rruga “Sulejman Pasha”, sipërfaqja totale 105m², pallat ekzistues, kati 2. Organizohet në sallonin e  ndenjes se bashku me këndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon. Apartamenti ndoshte ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te 1992 .

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati 2
  • E mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Zonë me facilitete të ndryshme
  • 2 Tualete
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Zyrë 
€600në muaj

Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja (Ap4021398)

104 Sip m2
22
Zyrë 
€700në muaj

Zyrë, 21 Dhjetori (Zy4020254)

85 Sip m2
31
Apartament 
€500në muaj

Apartament 2+1, 21 Dhjetori – Rruga Frederik Shiroka (Ap5021665)

125 Sip m2
22
Style switcher RESET
Color scheme
×