Me qira

Apartament 3+1, Rruga “Haxhi Hysen Dalliu” – Pranë KMY (Ap4031163)

Property ID:Ap4031163
WhatsApp-Image-2023-09-04-at-14.04.24-1-scaled.jpg
WhatsApp-Image-2023-09-04-at-14.04.24-2.jpg
WhatsApp-Image-2023-09-04-at-14.04.24-3-scaled.jpg
WhatsApp-Image-2023-09-04-at-14.04.24-scaled.jpg
WhatsApp-Image-2023-09-04-at-14.04.24-4-scaled.jpg
€ 500 / per muaj
100 Sq Ft
3 Bedrooms2 Bathrooms
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 3+1, Rruga “Haxhi Hysen Dalliu” pranë KMY-së, sipërfaqja totale 100m², organizohet ne sallonin e ndenjes, kendi i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe  ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-4 te nje ndertimi ekzistues, jepet bosh, i shtruar me pllaka.

Karakteristika & Pajisje
  • Pallat ekzistues
  • Kati 3-4
  • E mobiluar
  • E shtruar me pllaka
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti : Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Zyrë 
€600në muaj

Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja (Ap4021398)

104 Sip m2
22
Zyrë 
€700në muaj

Zyrë, 21 Dhjetori (Zy4020254)

85 Sip m2
31
Apartament 
€500në muaj

Apartament 2+1, 21 Dhjetori – Rruga Frederik Shiroka (Ap5021665)

125 Sip m2
22
Style switcher RESET
Color scheme
×