Me qira

Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 2 (Du408008)

Property ID:Du408008
WhatsApp-Image-2024-02-02-at-12.10.51-2.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-02-at-12.10.50.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-02-at-12.10.51-3.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-02-at-12.10.51-4.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-02-at-12.10.51-scaled.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-02-at-12.10.51-1-scaled.jpg
€ 1 500 / per muaj
110 Sq Ft
3 Bedrooms3 Bathrooms1 Garages
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament Dublex 3+1, Residenca Kodra e Diellit 3 , me sipërfaqe totale 110m² organizohet në sallonin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit , kati 2  organizohet në 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete me sistem aspirimi. Ne cmim i perfshire dhe nje post parkimi.

Karakteristika & Pajisje
  • Apartament Dublex
  • Kati 1 dhe 2
  • I mobiluar
  • Hipoteke
  • Zonë me facilitete të ndryshme
Vendndodhja e prones

Agjenti: Isea

  • 0682990995

Prona të ngjashme

Apartament 
€700në muaj

Apartament 3+1 , Vasil Shanto (Ap4031165)

140 Sip m2
32
Apartament 
€700në muaj

Apartament 1+1, Rruga e Kavajës- Square 21 (Ap4011584)

75 Sip m2
11
Zyrë 
€900në muaj

Zyrë, Rruga Myslym Shyri (Zy4020676)

85 Sip m2
41
Style switcher RESET
Color scheme
×